Etui na telefon

etui_na_telefon

Etui na telefon jest to pomysł na prezent, który na pewno spodoba się wielu osobom. Obecnie na rynku dostępne jest mnóstwo modeli, kolorów i wzorów. W ostatnim czasie na topie są etui typu ‚bumper’ – aluminiowe, z wsuwanym tyłem. Innym, często wybieranym produktem są etui elastyczne, gumowe, które bardzo dobrze chronią telefon przed zniszczeniem podczas upadku.

Etui będzie jeszcze bardziej trafionym prezentem, jeśli wybierzemy takie, które będzie spersonalizowane i będzie pasowało do zainteresowań i upodobań osoby obdarowanej. Kobietom spodoba się z pewnością coś w ciepłych barwach, z kwiatowymi wzorami, albo typowo kobiecymi elementami, na przykład rysunek szminki, odcisku ust lub z dodatkiem brokatu, albo cyrkonii. Z kolei mężczyznom na pewno spodoba się coś związanego na przykład ze sportem, albo po prostu w typowo ciemnych barwach.

Etui jest świetnym pomysłem na praktyczny prezent. Będzie nawiązywało do stylu danej osoby, jak także doskonale ochroni jej telefon przed uszkodzeniem podczas upadku.